Бізнес на безрецептурних препаратах – GelStat Corp

Бізнес на безрецептурних препаратах - GelStat Corp

Вітаю

Я переглянув угоди інсайдерів за весь попередній рік, і знайшов іще одну компанію, яка варта уваги. Це компанія GelStat із тікером GSAC на OTC Markets, і торгується вона на Pink Current Information.

Компанія позиціонує себе як біотехнологічна компанія, згідно класифікатора комісії по цінним паперам і біржам.

Окрім інсайдерів, компанія відповідає необхідним вимогам для мого портфелю, а також, після довгого простою, у компанії почали появлятися новини, а відповідно, вона починає активну діяльність.

Тому, давайте розглянемо компанію більш детально.

Перший фактор – покупка інсайдером акцій на 390 тис доларів. Наступне – графік знаходиться на історичних мінімумах, торгується у боковику уже рік і появився об’єм у торгах. А на історії є моменти, де вартість акції виростала на тисячі відсотків.

Компанія займається не тільки безрецептурними препаратами, але і інженерними розробками. Також компанія займається дослідженнями у перспективних напрямах, та маркетингом.

Ну, а по фінансам усе жахливо у компанії.

Я ставлю ордер на покупку акцій у портфель по ціні 0,0007 долара за акцію. Проте як завжди – якщо ордер довго не буде виконуватись, то буду його підтягувати.

Ціль у цій угоді ставлю 1000%, так як тут немає смарт інсайдерів (тобто таких, де на історії їх звітів видно, що їх угоди ефективні).

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest