Інсайдери купують нафту

Інсайдери купують нафту

Привіт

Ціни на нафту впали і я вирішив подивитись по перспективам ціни із погляду розумних грошей. І вияснити, чи цікаво сьогодні купувати чи ні.

Якщо у загальному, то по позиціям хеджерів ціна знаходиться у зоні покупки, а також, є багато угод інсайдерів, із нафтогазового сектору.

Для цього я переглянув угоди із топ-20 по капіталізації, та знайшов угоди у таких компаніях Phillips 66, Occidental Petroleum, Eog Resources, Conocophillips, Energy Transfer, Williams Companies та Devon Energy.

Окрім цього, по сезонності ціни на нафту – ми знаходимся біля мінімумів, це також плюс.

Я буду купувати нафту у вигляді подвійного фонду на нафтогазові компанії – Direxion Daily S&P Oil & Gas Exp & Prod Bl 2X Shs [тікер GUSH на NYSE].

Якщо нанести все на графік, то це буде мати такий вигляд:

нафта Direxion Daily S&P Oil & Gas Exp & Prod Bl 2X Shs [тікер GUSH на NYSE]

Входити я буду по власній розробці – індикаторі Adaptive Envelpoe (про нього у деталях можете прочитати у дописі Адаптивний конверт на TradingView).

Входити буду на пробій другої із низу лінії конверту, тобто, STOP MARKET ордером, об’ємом 10% від розміру спекулятивного рахунку.

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Мій брокер для спекуляцій Interactive Brokers>>>
? Безкоштовний курс інвестування “Розумні Гроші”>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі нових інвестиційних можливостей із аналізом по розумним грошам, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

Pin It on Pinterest