Space ID – новий лаунчпад на біржі Binance

Space ID - новий лаунчпад на біржі Binance

Привіт

Біржа Binance оголосила про новий launchpad. На біржі запускається токен проекту Space ID. Хочу зауважити, що на Binance виходять, як правило, самі сильні проекти – вони приділяють дуже велику увагу до якості проектів, що проводять випуск токенів на їх майданчику.

Давайте оглянемо проект Space ID, щоби знати, із чим ми будемо мати справу. І так, Space ID – це протокол ідентифікації Web3 із службою мульти блокчейнових імен.

Огляд проекту Space ID

SPACE ID створює універсальну мережу служби імен із єдиною платформою ідентифікації для пошуку, реєстрації, торгівлі та керування доменами Web3. Тобто, вони забезпечують службу доменних імен із повним функціоналом. Щось типу як GoDaddy, але для Web3 доменів.

Проект створює інфраструктуру, яка складається з наступних основних компонентів, що працюють разом:

  • Універсальна платформа доменів та ідентифікації Web3 — це інноваційна інфраструктура, яка дозволяє користувачам керувати всіма аспектами своїх доменів в одному місці.
  • Мульти-блокчейнова служба імен – це служба мульти блокчейнових імен яка включає домени верхнього рівня (TLD), які зареєстровані як проектом SPACE ID, так і іншими постачальниками доменів.
  • Web3 Name SDK & API – це єдиний SDK підтримки всіх децентралізованих застосунків Web3. Він створений як уніфікований підхід, який значно спрощує інтеграцію служб імен Web3, позбавляючи розробників від необхідності працювати з декількома протоколами, заощаджуючи час і знижуючи ризик проблем із сумісністю.

Служба багатоланцюжкових імен SPACE ID включає, але не обмежується новими доменами верхнього рівня (TLD), які були та будуть запущені командою SPACE ID, а також іншими постачальниками доменів, які приєднуються до SPACE ID

SPACE ID уже є одним із найбільших постачальників послуг імен Web3. Це основний постачальник послуг імен для доменів верхнього рівня .eth, .bnb і .arb.

Також, вони вже співпрацюють із понад 100 провідними та авторитетними проектами, включаючи BSCScan, Trust Wallet та інші.

ID є токеном екосистеми SPACE ID і використовується в таких функціях:

  • Стейкінг – користувачі цього продукту, будуть отримувати знижки на торгівлю та реєстрацію доменів
  • Платежі – токен використовується як засіб платежу в екосистемі SPACE ID
  • Управління – користувачі можуть брати участь у пропозиціях SPACE ID DAO.

Якщо підсумувати, то зрозуміти навіщо проекту свій токен, окрім власного збагачення – не зрозуміло. Вони успішно могли будувати свою справу на любій, уже існуючій і популярній монеті, навіть на стейбл коїнах.

Давайте по залученню – у проекту у твіттері більше 400 тис підписників та у діскорді – 336 тис підписників. Тобто із залученням все на високому рівні.

Токен ID

Щодо інформації по токену і токенсейлу:

SPACE ID Token Sale - продажа токенів

Загальна капіталізація токена  2,5 мільйона доларів – це більш ніж хороша вартість. Навіть, у порівнянні із іншими проектами, можу точно сказати, що вартість недооцінена.

Початкова вартість буде 2,5 цента за токен, а загальна пропозиція на токенсейл 100 мільйонів токенів. Це становить 5% від загальної кількості всіх токенів, що будуть випущені.

А узагалі, після лістнингу на Binance, у обігу буде 14,3% всіх токенів. Усі інші будуть залочені.

Lockup періоду у токені немає, тобто всі бажаючі, зможуть продати їх у будь-який момент після токенсейлу.

І про тип токена – вони випускаються на BEP20 і ERC20.

На рахунок загальної алокації токенів проекту – ви можете побачити їх на малюнку:

Загальна алокація токенів SPACE ID

Як видно, тут у принципі, все нормально. Найбільша частка у інвесторів із seed раунду інвестування. Але тут не дивно – проекту потрібні кошти для розвитку, і 20% це є нормальна частка. Єдине, я не знайшов по якій вартості зайшли перші інвестори, щоби порівняти з нашою ціною.

І по розлокам токенів теж все добре – ті ж самі перші інвестори отримають можливість продати свої токени тільки у лютому 2024 року. Тобто тиску на ціну не буде. І узагалі – даний графік плавний і збалансований.

Розлоки токенів

Висновки по Space ID

Якщо у загальному – мені цей проект подобається. Він займається актуальним питанням доменних імен web3, і підійшов до цього питання максимально раціонально.

Проект Space ID – має уже готовий продукт, і окрім цього, йому є куди розвиватись. Проект має високе залучення, і при цьому, низьку капіталізацію

Узагалі перспектива галузі доменних імен web3 дуже широка, і як тільки почнеться масовий перехід, то саме тоді ми побачимо максимальний потенціал цього проекту.

Інформація по Launchpad Binance

Період розрахунку холду BNB вже почався і буде тривати до 8:00 22 березня 2023 року (за Києвом) – і у це час починається період підписки.

У цьому періоді ви вказуєте скільки BNB максимально використати для токенсейлу. І вже об 11:00 годині, цього-ж дня, починається розрахунок, кому скільки токенів нарахується.

А о 12:00 безпосередньо почнеться торгівля токеном. Тобто, не пропустіть середу 22 березня 2023 року – саме у цей день буде вся максимальна активність.

Я особисто вірю у перспективи цього токена, і саме тому, цей проект після Launchpad, також увійде у мій портфель Capitalizator Crypto Ventures. А там вже час покаже, чи вірний я зробив висновок, чи ні.

? Корисні посилання:

? Сторінка Launchpad токена ID>>
? посилання на мій Венчурний портфель>>
? Про мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за оновленнями портфелю на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

Pin It on Pinterest