PURE Bioscience – кандидат на +1000%

PURE Bioscience - кандидат на +1000%

Вітаю

На минулому тижні появилась іще одна компанія на ОТС, де були угоди по інсайдерам. І це компанія PURE Bioscience із секції OTCQB, яка являється моїм наступним кандидатом на 1000%.

Це компанія із сектору різних хімічних продуктів. Їх основний продукт – антимікробні засоби для сфер харчування, приготування їжі, охорони здоров’я та  особистої гігієни.

Як вище вказано, компанія знайдена по інсайдерам – на попередньому тижні була угода, а також, попереднього року була серія покупок акцій інсайдерами.

По графіку ціна акції знаходиться на історичних мінімумах, та торгується у боковику. Окрім цього, на історії був присутній ріст на 1000% і вище. Тобто, графічно є всі умови.

По фінансам компанія не виглядає страшно – є прибутки, тобто, компанія займається діяльністю, проте все одно, грошові потоки від’ємні, і компанія збиткова.

Я ставлю ордер на покупку акцій у портфель по ціні 0,12 долара за акцію. Проте як завжди – якщо ордер довго не буде виконуватись, то буду його підтягувати.

Як і у попередній угоді, ціль у цій угоді ставлю 1000%, так як тут немає смарт інсайдерів (тобто таких, де на історії їх звітів видно, що їх угоди ефективні).

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest