Кандидат на +1000% – Galaxy Next Generation, Inc.

Кандидат на +1000% - Galaxy Next Generation, Inc.

Вітаю

Цього разу компанія знайдена не по інсайдерам, а по скрінеру. Це компанія Galaxy Next Generation, Inc. із секції OTCQB (тікер GAXY), яка являється моїм наступним кандидатом на 1000%.

Це компанія із сектору послуг для освіти. Вони виготовляють власне програмне забезпечення та апаратне забезпечення для шкіл та дошкільних закладів.

Незважаючи на те, що компанія була знайдена по скрінеру ОТС, у попередні роки були регулярні покупки акцій компанії інсайдерами, при чому, іноді досить на великі суми.

По графіку ціна акції знаходиться на історичних мінімумах, та торгується у боковику. Окрім цього, на історії багато разів був присутній ріст на 1000% і вище. Тобто, графічно є всі умови.

По фінансам компанія також не все погано – компанія має діючий бізнес, і навіть отримує прибутки. А по балансу, борги не критично вищі за активи.

Я ставлю ордер на покупку акцій у портфель по ціні 0,003 долара за акцію. Проте як завжди – якщо ордер довго не буде виконуватись, то буду його підтягувати. Ціль у цій угоді ставлю 1000%.

Повний і детальний аналіз у відео:

? Корисні посилання по темі:

? Брокер для доступу на OTC Interactive Brokers>>>
? Що таке Capitalizator Stock Ventures>>>
? Всі акції портфелю Capitalizator Stock Ventures>>>

Якщо вам цікаво бути в курсі стратегії інвестування на позабіржовому ринку OTC та її результатів, ви можете слідкувати за оновленнями на телеграм-каналіtwitter та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest