Проекти CyberConnect [токен CYBER] та Sei Blockchain [монета SEI] – новий Lauhchpool від Binance

Проекти CyberConnect [токен CYBER] та Sei Blockchain [монета SEI] – новий Lauhchpool від BinanceВітаю

У цьому дописі ми дуже коротко розглянемо, що собою являють проекти CyberConnect та Sei Blockchain – переглянемо характеристики проектів, проведемо аналіз токенів і зробимо висновок – чи варто утримувати їх, чи краще одразу їх продавати.

І до речі, те, що на лаунчпул вийшли одразу два проекти, являється сильним сигналом для росту ринку, так як всі проекти стараються виходити на ринку, що росте. Інакше, ціна на їх токени буде падати, і так само буде танути капіталізація проекту.

Проект CyberConnect [токен CYBER]

CyberConnect – це соціальна мережа web3, яка дозволяє розробникам створювати соціальні застосунки..

По залученню у проект – воно  сумарно вище 600 тис підписників, при чому перевірив їх твіттер через twitterscore – аккаунт не накручений.

Більш глибокий огляд проекту CyberConnect та Sei Blockchain у відео, внизу статті.

Проект Sei Blockchain [токен SEI]

Sei Blockchain – це блокчейн рівня 1, оптимізований для обміну цифровими активами.

По залученню у проект – воно  сумарно вище 1 мільйона підписників, я також перевірив їх твіттер через twitterscore – аккаунт не накручений.

Жоден із проектів на момент написання статті, ще не вийшов на торги, тому оцінити по фінансовим показникам поки неможливо.

Binance Launchpool

Launchpool на бінанс для токенів CYBER і SEI розпочався 02 серпня 2023 року, і буде тривати 30 днів. На лаунчаули виділено 3 000 000 CYBER і 300 000 000 SEI. Це, для обох проектів, становить 3% від загальної пропозиції.

На фармінг у BNB виділено 80% від пулу, на фармінг у TUSD виділено 15% і на фармінг у FDUSD виділено 5%.

Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю обидва проекти у портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання по темі:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Повний огляд у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest