Спекуляція на довгострокових облігаціях США

Спекуляція на довгострокових облігаціях США - Treasury Bond [TMF]

Вітаю

Розумні гроші по довгостроковим облігаціям показують на хорошу спекулятивну можливість заробити, тому давайте детальніше розглянемо її.

Якщо ви уже знайомі з моїми принципами, то знаєте, що свої слова я завжди підтверджую діями, і цей раз також не буде виключенням.

Так як це спекуляція, то використовувати буду плечовий фонд, а саме TMFDirexion Daily 20+ Year Treasury Bull 3X Shares. Тобто, це ETF на довгострокові облігації із третім плечем. Чому я використовую саме довгострокові облігації, а не короткострокові чи середні – тут все просто, у них найбільша волатильність, тобто потенціал прибутку.

Розумні Гроші у облігаціях

По розумним грошам, у облігаціях є тільки хеджери, тому я наніс зони покупок і продажів.

Розумні Гроші у облігаціях - TMF | Direxion Daily 20+ Year Treasury Bull 3X Shares

Жовта зона – це зона купівлі, червоні зони – це зони продажів.

Так як окрім хеджерів більше нікого нема, то робота йде із неповною інформацією, це мінус. Але є великий плюс на графіку – ціна окрім того що знаходиться у зоні купівлі, вона ще й просіла потужно – тому, я для себе вирішив скористатись цією можливістю.

На запитання, чи ціна може ще впасти – відповідаю, звичайно може, і в такому випадку, при повторному сигналі і просадці не менше 25%, я проведу докупку.

Узагалі мої правила спекуляція повністю описані у дописі “Спекуляції із розумними грошима“, тому при бажанні почитайте, щоби я не повторявся.

За якої умови може впасти ціна ще нижче – за умови, що ФРС збільшить ставку. Проте, навіть якщо збільшать, то це буде додаткова можливість круто заробити.

На рахунок потенціалу угоди, то він знаходиться десь на рівні 50%, але вже по факту будемо бачити що зможемо забрати з ринку.

До речі, незважаючи що це плечовий фонд – ми отримуємо додатково невеличкий бонус у вигляді дивідендів. На момент написання розмір дивідендів становить 2,67%. Дрібничка, а приємно))

Продовжуючи тему бондів, якщо ви не в курсі, у мене є відкрита позиція по VGLT – Vanguard Long-Term Treasury Index Fund , це такий же фонд як і TMF, але не плечовий, а звичайний.

Позиція по VGLT - Vanguard Long-Term Treasury Index Fund

Незважаючи на сигнал на купівлю, докуповувати TLT я не буду, так як у ньому дуже низька просадка, яка складає менше 5%. А якщо буде падіння більш глибоке, я буду розглядати можливість добрати акції фонду, але знову ж таки, за умови сигналу від хеджерів і просадки хоча б на 10%.

Об’єм угоди у спекуляції TMF, згідно моїх правил, 10% від депозиту. Входжу не одразу ринковим ордером, а по адаптивному конверту. Повний огляд конверту є у дописі “Адаптивний конверт“, можете ознайомитись із ним за посиланням. Також, код індикатора є на платформі TradingView у відкритому доступі.

Вхожу у позицію просто – ставлю стоп-ордер на купівлю по другій лінії знизу – там де вказує стрілка (на першому скріні), і щодня переношу ордер, поки він не буде виконаний.

Хочу зауважити – все що я пишу, це не інвестиційна рекомендація, а тільки мої власні дії. Чи відкривати угоду, чи ні – тільки ваше рішення і тільки ваша відповідальність.

Ось мій виставлений первинний ордер, а далі буду переміщувати.

стоп ордер на купівлю TMF

А після виконання ордера, уже слідкую за позицією – чекаю або вихід по тейк профіту, або докупку, залежно, як буде вести себе ринок.

В будь-якому випадку, я буду тримати вас в курсі при будь-яких змінах. А, також, ви зможете слідкувати за моїми угодами на сторінці “Результати“, де я публікую усі свої угоди і веду публічну статистику.

Якщо у вас є питання по угоді – пишіть у коментарях.

Добавлено 24/08/2023

Стоп ордер виконаний по 6,09

Купівля TMF по 6,09

? Корисні посилання по темі:

? Відкрити рахунок із бонусом 1000$ на комісію у брокера №1 Interactive Brokers>>>
? Відкрити рахунок у альтернативного брокера – Freedom Finance>>>

Реєструючись за цими посиланнями, ви не тільки отримуєте знижки і бонуси, але і підтримуєте створення україномовного контенту!

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі інвестиційних стратегій та їх результатів, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest