Незабаром новий AirDrop від біржі Bybit

Незабаром новий AirDrop від біржі Bybit

Вітаю

У четвер 12 січня на біржі Bybit пройде 10 раунд ByVotes. У його результаті можна буде безкоштовно отримати токени одного із запропонованих проектів – vEmpire DDAO (VEMP), Chrono.tech (TIME) та Coreum (CORE).

Голосування за токени Bybit (ByVotes)

Перед тим як оглянути проекти, нагадаю правила проведення голосування на Bybit. Біржа дає можливість проголосувати за проект, який вам подобається найбільше?, і якщо проект, за який ви проголосували виграв, ви отримуєте його токени.

Кількість голосів пропорційна кількості стейблкоїнів на вашому рахунку, а саме – USDT, USDC, USDD, DAI, CUSD та BUSD. І за кожен “долар” ви отримуєте 1 голос. При чому, кошти не мають бути обов’язково на спот аккаунті, враховуються також активи із деривативного та earn аккаунта☑.

Використання стейблокоїнів – це дуже зручно, так як не потрібно купувати токени біржі, тобто жодних лишніх дій не потрібно проводити, відсутні втрати на курсовій різниці, не потрібно оплачувати зайві комісії та інше. А окрім цього, можна тимчасово завести свої стейбли на період аірдропа, а по завершенню просто вивести їх (тримати кошти постійно на біржі не рекомендую).

А щоби відкинути фактор рулетки?, і отримати гарантовано токени, можна просто проголосувати за всі проекти рівномірно, і отримати свій airdrop.

Давайте переглянемо проекти, які виставлені на голосування. Потреби у детальному огляді немає, так як токени видаються безкоштовно, і на них не йдуть жодні витрати коштів, проте, у загальному необхідно розуміти, чим займаються проекти.

vEmpire DDAO (токен VEMP)

vEmpire DDAO — найбільша децентралізована інвестиційна організація метавсесвіту (по заявам самого проекту). Це перший протокол, який дає змогу використовувати токени метавсесвітів в обмін на подвійний відсоток прибутку, виплачуючи доходи як у токені VEMP, так і в оригінальному токені. Крім того, вони також є найбільшим децентралізованим власником віртуальної нерухомості, який зараз працює в цій галузі.

vEmpire було започатковано, щоб захистити децентралізовані технології, як метавсесвіт, від захоплення централізованими організаціями, а також знизити бар’єр входу, щоб зробити інвестиції легшими та більш справедливими для спільноти.

vEmpire DDAO - VEMP стайкінг

На даний момент у стейкінгу знаходиться трохи більше 4 мільйонів доларів, а кількість стейкерів – 1224, що є досить мало.

Яку корисність має токен VEMP:

  • Надає доступ до DDAO через стейкінг
  • Використовується для голосування спільноти
  • Виплачується як відсотки у стейкінгу

Якихось фундаментальних причин утримувати і скуповувати токени для користувачів платформи та інвесторів я не бачу. Давайте пройдемся по залученню – у твіттері – 72,2 тис підписників, у діскорді – 4 тис, у телеграмі – 6,8 тис користувачів.

Капіталізація проекту на даний момент трохи більше 15,6 мільйонів доларів – це небагато у загальному, але для проекту всього 1224 користувача, думаю це занадто. Кількість випущених токенів обмежена – це плюс, і на даний момент випущено в обіг 27%. Це мало, тому що ті 73% поза обігом можуть сильно і негативно повипливати на ціну VEMP.

Як висновок – узагалі ідея у проекту точно є, проте все якось дуже сиро. Якщо команда реалізує все задумане, можливо щось і вийде, проте, знову ж таки, на ринку стейкінгу досить висока конкуренція, а інші їх задуми ще не реалізовані.

Chrono.tech (токен TIME)

Chrono.tech надає програмні рішення Blockchain HR, тобто використання блокчейну для спрощення глобального доступу до роботи та платежів. Це Fintech компанія, що фокусується на HR-рішеннях для бізнесу. Цитую їх:

Ми віримо, що технологія блокчейн є ключем до відкриття нового світу можливостей працевлаштування, доступ до якого може мати будь-хто, де б він не знаходився, а також забезпечення швидкої та справедливої оплати праці.

У загальному, Chrono.tech створює всеохоплюючу екосистему для відділів кадрів і фінансів, допомагаючи зменшити або усунути перешкоди в процесах найму та оплати як для працівників, так і для роботодавців.

Chrono.tech є власником LaborX – найбільшої платформа вакансій у криптовалютній галузі з більш ніж 100 000 зареєстрованих користувачів. LaborX — це глобальна рекрутингова платформа, яка об’єднує людей із можливостями роботи, де б вони не знаходилися у світі, і дає їм змогу отримувати оплату праці у криптовалюті. Програмне забезпечення платформи пропонує ефективні транзакції та надійний захист для обох сторін.

Що дає користувачам їх токен TIME:

  • Стейкінг TIME у смарт-контракті для отримання винагород
  • Майнінг роботи та статус Premium Account на LaborX

Тобто, враховуючи те, що проект має діючий продукт, є прямі причини для утримання токенів проекту і їх скуповуванні користувачами проекту чи інвесторами.

Щодо залучення, у твіттері у них 17,6 підписників, у фейсбук – 24,1 тис, у телеграм – 3,2 тис і так далі. У загалі, у них на всіх соціальних сторінках є користувачі та активність, тобто видно професійний супровід. Сумарно, у них виходить до 100 тис підписників.

Загальна капіталізація проекту 41 мільйон доларів – не роздута, враховуючи, що є діючий бізнес. У проекту є обмежена кількість токенів – це плюс, і всі вони у обігу – це ще один плюс (так як не потрібно боятись розлоків, які можуть суттєво давити ціну вниз).

Як мій висновок, цей проект однозначно вартий уваги – у нього є затребувана платформа, є зрозуміле використання токенів у проекті, є залучення користувачів та не роздута капіталізація. А ще, якщо поглянути на графік токена – то він суттєво випереджує ринок узагалі і курс біткойна зокрема, тобто навіть на ведмежому ринку у інвесторів чи користувачів проекту є високий інтерес.

Chrono.tech ціна токену TIME

Coreum (токен CORE)

Coreum — це блокчейн рівня 1 третього покоління, побудований з метою обслуговування центральної інфраструктури для майбутніх децентралізованих застосунків.

Серед переваг, як заявляє проект – вони представляють модульний, швидкий, безпечний і сумісний блокчейн корпоративного рівня.

Цитую їх слова:

Coreum є першим блокчейном корпоративного рівня. Нове покоління блокчейнів, орієнтоване на потреби підприємств відповідно до ISO20022. Запускайте програми та протоколи DeFi для підприємств будь-якого розміру.

Щодо залучення, то у твіттері у них 38,6 тис користувачів, а у телеграм – 13,4 тис. Не густо, проте для проекту, який не так давно запустився – не погано.

Повна ринкова капіталізація Coreum – 176 мільйонів доларів, як на мене, занадто багато, як для початкового проекту. Максимальна кількість монет – 500 000 000, при чому у обігу всього 100 000 000, тобто при попаданні різниці у обіг, ціна може сильно впасти.

Мій висновок. Почну з того, що на даний момент є дуже багато блокчейнів, це висококонкурентна галузь крипто індустрії, так як є вже популярні блокчейни, на яких є багато користувачів, і навряд чи вони захочуть переходити на новий блокчейн. Проте, якщо Coreum знайдуть свою нішу, проект може вистрілити просто нереально у ціні.

Монети проекту мають шанси на ріст, проте передумови, які є зараз, скоріше показують протилежне. Та все ж таки, все залежить від того, буде затребуваним цей проект, чи ні, та залучення у нього корпорацій та бізнесів.

Терміни проведення AirDrop

Голосування за проекти почнеться о 5:00 12 січня 2023 р. і буде активним до 5:00 13 січня 2023 р. за київським часом. Далі, будуть підбиватись підсумки по голосуванню, розрахунок розміру роздачі та безпосередньо сам AirDrop.

Безпосередньо торги токеном переможця стартують о 12:00 13 січня 2023 року, він буде розміщений на платформі в розділі «Зона інновацій» .

Особисто я продавати токени не буду, а перевожу їх у свій портфель ?Capitalizator Ventures. (що це – посилання нижче).

В любому випадку, не ігноруйте такі аірдропи, це фактично безкоштовна роздача грошей за невеличку активність на біржі.

? Корисні посилання:

? Сторінка голосування ByVotes>>>
? Що таке венчурний портфель>>
? Посилання на мій венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі нових аірдропів, ви можете слідкувати на телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest