Результати інвестування за ІІІ квартал 2023

Результати інвестування за ІІІ квартал 2023

Вітаю

Закінчився третій квартал 2023 року, і можна підводити підсумки. Усі свої результати я публікую на сторінці “Результати” і щокварталу оновлюю.

Давайте переглянемо, де вдалось заробити, де є втрати. Окрім цього, я декілька експериментів закрив, про це також далі у дописі.

Результати за ІІІ квартал 2023

Тому почну по порядку. Першим йде експеримент Capitalizator Stock Ventures де я вкладавав у венчурні інвестиції, а саме у акції між біржового ринку ОТС (поточний склад портфелю).

Із змін, які були по портфелю – я закрив позицію по тікеру YAYO, так як акції перенесли на секцію Pink Limited Information. Тобто, компанія перестала вести звітність – це є проблема, бо ростуть ризики делістингу із ринку.

Закрив позицію в YAYO

Результат по позиції склав -87%, а узагалі результат по експерименту -34,04%.

Портфелі “Capitalizator Crypto Ventures” і “Токени криптобірж” я закрив із результатами +1085,41% та +5,96% . Причина закриття венчурного портфелю – його об’єм, він просто копійчаний, і перспектив набрати токенів по стратегії з хорошим об’ємом немає. Тому, незважаючи на прибуток більше 1000%, у абсолютному значенні це є копійки. Немає змісту навіть витрачати свій час.

Токени криптобірж я продав по причині того, що біржові токени є одні із найбільш ризикових інвестицій за умови майбутньої регуляції.

Усі виручені від реалізації портфелів кошти я перенаправив у покупку біткойна.

Наступна інвестиція – це вкладення в біткойн. Окрім перенесення коштів із попередніх стратегій, були ще невеликі докупки біткойна по стратегії. На момент закінчення кварталу результат становить -6,95%. Результат такий, оскільки усереднюю біткойн ще із попереднього максимуму (перша угода була вище 47000).

Цього місяця також розпочав експеримент експеримент DOGE та SHIBA, це фактично трансформація стратегії “Найгірші монети із ТОП-100“. Детально чому саме ці токени, можете почитати у дописі.

Результат по стратегії -51,62%, проте, основний мінус є перехідним із попереднього експерименту.

Далі йде спекулятивний портфель IPO – я вирішив повністю закрити цей експеримент. За час експерименту було представлено одне IPO, яке було згодом відмінено.

Та не це основна причина. Основне у тому, що на IPO видають малі алокації, та беруть високі комісії. Щоби покращити результати, потрібно тримати акції брокера.

Але появляється нюанс, що утримуючи акції брокера, є ймовірність втратити більше, ніж заробити на IPO. Тому, я продав усі акції FHRC, і закінчую із цим експериментом.

Також, я не оновлюю статистику “Жити на дивіденди“, я буду повністю міняти підхід. Тобто, буду виходити із ETF, і заходити у окремі акції. А суть стратегії буде у побудові регулярного грошового потоку.

Щодо нових спекулятивних позицій було відкриття позиції по TMF – це потрійний ETF на довгострокові облігації. Результат на кінець кварталу становить -20,85%. По позиції я планую створити допис, по своєму баченню ситуації.

Щодо відкритих позицій – то отримую купівлю UPRO та SPXL із поточним результатом +21,19% та +20,78% відповідно.

І ще одна позиція, яку я утримую – це покупка TLT. На даний момент результат становить -10,18% .

По закритим угодам - була закрита угода по GUSH (потрійний ETF на нафту)

По закритим угодам – була закрита угода по GUSH (потрійний ETF на нафту). Результат склав +32,32%, а також були отримані дивіденди.

Плани на наступний квартал

На наступний квартал у мене є декілька планів.

По-перше – повна зміна концепції стратегії “Жити на дивіденди“. Я для себе зробив висновок, що ETF все ж таки, несуть у собі відчутні ризики. Інша проблема – концентрація великої кількості активів у декількох організаціях, як Black Rock, Vanguard, Fidelity – така концентрація може привести до вагомих проблем.

Тому, я буду переходити у акції, але треба знайти ефективні стратегії. Деяке бачення процесу є, але треба усе перевірити і сформулювати.

Наступне стосується плечових токенів – розглядаю можливість закрити стратегію, і перелити кошти у біткойн. Ринок боковий і росту поки не видно – а це може завдати відчутних збитків для стратегії. Коли буду щось міняти, обов’язково дам знати.

І останнє – я тестую ще одну систему активних інвестицій. На папері і на демо тестах усе пройшло дуже добре, а зараз тестую на власних коштах. Якщо буде щось цікаве – зроблю про це допис.

? Корисні посилання по темі:

? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Біржа OKX із 20% знижкою на комісію>>>
? Відкрити рахунок на Bybit із бонусами до 30 000 USDT>>>
? Відкрити рахунок із бонусом 1000$ на комісію у брокера №1 Interactive Brokers>>>
? Відкрити рахунок у брокера із доступом до IPO – Freedom Finance>>>

До речі, реєструючись за цими посиланнями, ви не тільки отримуєте знижки і бонуси, але і підтримуєте створення україномовного контенту!

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути в курсі інвестиційних стратегій та їх результатів, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest