Закриваю підтримку Capitalizator Bot Pack

Закриваю підтримку Capitalizator Bot Pack

Вітаю

Не буду робити довгих вступів – я вирішив закрити розвиток і підтримку торгового комплексу Capitalizator Bot Pack. Бот буде і надалі доступним для завантажування і трейдингу – я не буду прибирати його із сайту.

Але якщо в хочете торгувати цим ботом – вам прийдеться самому розбиратися у ньому. Це не має бути проблемою, так як для кожного бота є детальна інструкція та відео огляд, а також, присутній розділ із найчастішими запитаннями.

Причина рішення досить проста – абсолютна відсутність інтересу до торгового бота. Бот проіснував більше року, за цей час відкрито 20 рахунків (із них тільки 9 поповнених, а із них 7 активних – тобто відкрили хоча б одну угоду). А фінансовий результат за весь час склав 9,72 USDT.

І справа навіть не в прибутку, я не чекав якихось надприбутків від цього, бо комісії це копійки. Але вважав, ще все ж таки інтерес буде вищим.

Основна причина яку я бачу – це те що бот безкоштовний. Люди не довіряють безкоштовним продуктам, думають, що якщо безкоштовно, то продукт неякісний. Але продукт сильніший за багатьох платних аналогів та мав кращу підтримку, у чаті я відповідав на питання дуже швидко, і не було жодних не вирішених питань.

Тому, я вирішив зупинити розвиток і підтримку торгового комплексу Capitalizator Bot Pack, можливо колись у майбутньому, як буде видно інтерес, я відновлю підтримку, але точно не зараз.

Зараз у сфері криптовалютних ботів я зосереджуюсь тільки на приватних замовленнях.  Дякую вам за увагу!

Якщо вам цікаво бути в курсі нових подій і стратегій, підписуйтесь на телеграм-каналtwitter та ютуб-канал.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest