Sui Network (токен SUI) – новий Launchpool на біржі Binance

Sui Network (токен SUI) – новий Launchpool на біржі Binance

Привіт

Біржа Binance запустила новий Launchpool на токен SUI від проекту Sui Network. Це багатостраждальний проект, який не дуже вдало виходить на OKX, Kucoin та інших біржах, по причині того, що вони постійно змінювали правила лістингу.

Токен SUI

Огляд проекту я вже проводив, і можете ознайомитись у дописі “Проект SUI на OKX Jumpstart“. Повторюватись немає змісту. Суть допису інша – це математика.

Я не планував брати учать у цьому лаунчпулі, оскільки він триває всього два дні, і по ідеї, взяти хороший об’єм не буде реально. Але, математика протилежна.

Для порівняння, на попередній лаунчул (токен RDNT) виділено 15 000 000 токенів при стартовій ціні 0.2745 RDNT/USDT, тобто виділена сума 4,117 млн долл

SUI виділила 40 000 000 токенів при ціні 3 цента, тобто на 1,2 млн дол.

Але, лаунчпул RDNT триває 40 днів, тобто денна сума 103 000 доларів, а термін лаунчпула SUI – 2 дні, тобто виділено 600 000 доларів на день.

Це говорить про те, що “вихлоп” від SUI у 6 разів вище, тому я виріши не ігнорувати цю подію.

Binance Launchpool

Launchpool на бінанс для токена SUI розпочався 01 травня 2023 року, і буде тривати 2 дні. На лаунчаул виділено 40 000 000 SUI , тобто, 1,5% від загальної пропозиції токенів.

На стейкінг у BNB виділено 80% від пулу, і відповідно, на стейкінг у TUSD виділено 20%.

Після завершення фармінгу у лаунчпулі, я добавлю цей проект у портфель Capitalizator Crypto Ventures і обновлю дані у документі з проектами.

? Корисні посилання по темі:

? Про мій венчурний портфель>>
? Біржа Binance із 20% знижкою на комісію>>>
? Посилання на мій Венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікаво бути вкурсі нових ланчпулів та лаунчпадів, підписуйтесь на телеграм-канал та ютуб-канал. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest