Результати по Capitalizator Ventures за січень 2023

Результати по Capitalizator Ventures за січень 2023

Привіт

Хочу поділитися з вам результатами портфелю Capitalizator Ventures за січень. Січень був дуже цікавим, так як весь криптовалютний ринок гарно пішов уверх, тому цікаво, що показав мій венчурний портфель.

Узагалі, січень був слабеньким щодо виходу нових проектів – вийшов тільки проект Chrono.tech (токен TIME). Прочитати про нього можна у дописі про аірдроп.

І то, в цей проект не вийшло зайти нормально, так як я неправильно скористався цим аірдропом. Справа у тому, що кошти на рахунку повинні бути ще до голосування, тобто, поповнити рахунок потрібно у період знімків.

Я ж, завів свої USDT уже в період голосування, і вони не були зараховані, тому я отримав алокацію у 10 раз меншу, ніж мала б бути. Майте це на увазі, та не робіть такі помилки як я.

Давайте безпосередньо до портфелю, зараз він виглядає так:

Результати по Capitalizator Ventures за січень 2023

На даний момент у портфелі 8 проектів, із них 3 проекти знаходяться у мінусі і 5 проектів в плюсі. Я узагалі думав, що буде навпаки, проте, видно, що хороших проектів все ж таки більше.

Найбільший прибуток дав токен HOOK від проекту Hooked Protocol (проект вийшов на публіку через Launchpad на біржі Binance). Цей токен виріс на +2865% з моменту запуску.

токен HOOK від проекту Hooked Protocol

Навіть останній проект із портфелю – токен TIME від проекту Chrono.tech (Airdrop на Bybit) за два тижні виріс уже на 10%.

Якщо підвести підсумок у загальному, то результат на вкладені кошти рівний +1366%. Так, цифра реально крута, а це тільки початок, і проекти будуть накопичуватись у портфелі.

Звичайно, сам капітал не великий по причині того, що на лаунчпадах, лаунчпулах та аірдропах видають маленьку алокацію, але знову ж таки, шляхом збільшення кількості проектів, капіталізація буде зростати.

І саме важливе – на даний момент, портфель Capitalizator Ventures є насамперед експериментальним, тобто, його ціль – перевірити чи вигідний такий підхід, чи краще продавати токени одразу після їх виходу.

А узагалі, результат портфелю радує – продовжую експеримент, продовжую накопичувати проекти і продовжую проводити аналіз!

? Корисні посилання:

? Посилання на мій венчурний портфель>>
? Що таке венчурний портфель>>

Детально  у відео:

Якщо вам цікавий розвиток цієї теми, ви можете слідкувати за динамкою портфелю та новими проектами у телеграм-каналі та ютуб-каналі. Дякую вам за увагу і до зустрічі у наступних випусках.

З повагою, Олександр Янчак. Capitalizator UA.

 

Pin It on Pinterest